KONST / Litografier / Färglitografi 12577110
nr 1257 7110
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Kuber. Signerad, numrerad 20/150. Motivet: 59x87 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:28:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)